SŁAWOMIR ZYGMUNT UHONOROWANY MEDALEM ZASŁUŻONY KULTURZE GLORIA ARTIS
30.08.17 podczas koncertu w warszawskim Teatrze Kwadrat Sławomir Zygmunt został uhonorowany Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Na zdjęciu od lewej: Adam Baruch - dyrektor Singer Jazz Festiwal, Sławomir Zygmunt, Bożena Sawicka - przedstawiciel MKiDN. Zdjęcie: Jacek Żmichowski
SPOTKANIA Z... - NOWA KSIĄŻKA SŁAWOMIRA ZYGMUNTA / NEW BOOK BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
60 fascynujących rozmów, jakie Sławomir Zygmunt przeprowadził z niezwykłymi ludźmi (m.in. Zdzisław Beksiński, Jerzy Duda-Gracz, Grażyna Szapołowska, Ewa Dałkowska, Barbara Sass-Zdort, Gustaw Holoubek, Roman Wilhelmi, Przemysław Gintrowski, Bogdan Chorążuk, Krzysztof Krauze.
Z WIATREM - NOWA PŁYTA SŁAWOMIRA ZYGMUTA / NEW ALBUM BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
Wiosna bez papierosa
Zima musi minąć, taka jej natura. Idą ciepłe dni i wspaniałe odrodzenie natury. Dla naszego ciała to znakomity czas na oczyszczenie. Pierwsze, co możesz zrobić, to RZUCIĆ PALENIE! Tej wiosny na pewno się uda! Proponujemy wypróbować unikatową metodę. Polega na połączeniu starej medycyny (akupunktura) oraz specjalnych ćwiczeń stymulujących oczyszczanie się płuc.
Miłość na pełnym etacie
Wiosna to pora miłosna. Czas oczarowań i uniesień opisywanych kaskadami słów piosenek i wierszy.
Sam Peckinpah - ostatni straceniec Hollywoodu
Sam Peckinpah nakręcił 14 filmów. Był reżyserem kłopotliwym dla producentów, znanym z niedotrzymywania terminów, ostrego picia i niepohamowanego języka. A jednak jego nazwisko na trwałe weszło do historii kina.

Kenia, fotografia, warsztaty, Zanzibar, plener, plaża, Tomek Meuś, Aslema Tours, wyprawa, wyjazd, wycieczka, egzotyka, wyspa, wypoczynek, plaża, piasek, zdjęciaFotoSzkoła Aslema Tours zaprasza na FotoWyprawę do Kenii i na wyspę Zanzibar. Nasz warsztat fotograficzny doskonalimy przede wszystkim w praktyce. Cały czas przemieszczamy się zwiedzając, robimy zdjęcia w różnych warunkach i sytuacjach, wieczorem w zgrywamy materiał na komputer i omawiamy. Dostajemy także praktyczne wskazówki na bieżąco od instruktora – Tomka Meuś.

Niewielka grupa uczestników gwarantuje wysoką jakość zajęć. Naszą wyprawę zakończymy na egzotycznej wyspie Zanzibar, gdzie będzie okazja także do wypoczynku na białych, piaszczystych plażach.

Fotosafari w Kenii oraz plenery na Zanzibarze - Warsztaty FotoSzkoły
Termin: 03.07–16.07.10
Grupa: minimum 7 osób
Cena: 3 178 USD + przelot
Organizator: Aslema Tours

Czytaj więcej o wyprawie i o Aslema Tours.